Neden BizimHesap’ı tercih etmeliyim?

BizimHesap şirketinizin tüm ticari işlemlerini takip edebileceğiniz ve muhasebe ile ilgili kayıtlarını tutabileceğiniz bulut tabanlı online bir ön muhasebe yazılımıdır.

Neden BizimHesap’ı tercih etmeliyim?

Bu yazılım sadece ön muhasebe, kayıt ve takip yapmaz küçük ya da orta ölçekli bir işletmenin ihtiyaç duyduğu bir çok hizmeti de içinde barındırır.

Piyasadaki diğer yazılımlarına göre kolay kullanılır. Ayrı bir oryantasyon eğitimine gerek olmaz. Kullanıcı kolaylıkla programı kullanmayı kendi kendine öğrenebilir.

BizimHesap işinizi nasıl kolaylaştırır?

Elbette kapsamlı özellikleriyle… BizimHesap ile e-fatura gönderebilir, stok takibi yapabilir, bir barkod okuyucusunu sisteminize entegre edebilirsiniz. BizimHesap’ın sınırsız kullanıcı ekleme özelliği ile yetki verdiğiniz çalışanlarınızı sisteme kaydettirebilir, katalog oluşturabilir, teklif hazırlayabilirsiniz. Tüm ekstrelerinizi, kredilerinizi tek bir platformdan kontrol edebilir, yeni projeler oluşturabilir ve demirbaşlarınızın kaydını tutabilirsiniz.

Müşteriye özel fiyat listesi oluşturma opsiyonu ve üretim faaliyetlerinin takibi yine BizimHesap’ın hayatınızı kolaylaştıran özellikleri arasına yer alır.

BizimHesap, e-fatura konusunda özellikle küçük işletmelere önemli avantajlar sağlar. Kargo bedeli ödemeden sadece 0.12 liraya (sadece 12 kuruş) faturalarınızı gönderebilirsiniz. Cironuz ne olursa olsun uygulama üzerinden e-faturadan yararlanabilirsiniz. Üstelik e-fatura entegrasyonu için BizimHesap, sizden ekstra bir ücret talep etmez.

Sanal POS ile alacaklarınız daha ivedi ve kolay bir şekilde toplayabilirsiniz. Üstelik BizimHesap’ta bu entegrasyon ücretsizdir. Banka entegrasyonları ile sorun yaşayan müşteriler için BizimHesap kesin çözümdür. Bankalarla entegrasyonunu tamamlamış olan BizimHesap üzerinden, banka hesaplarınızı kolaylıkla kontrol edebilirisiniz.

Piyasada bir çok farklı online muhasebe yazılımı var. Neden özellikle BizimHesap’ı tercih edeyim diye soranlar için açıklayalım. Bizim hesap;
- Uygun fiyatlı,
-Fonksiyon derinliğine sahip,
-Yaratıcıları ve destek ekibi ticaret kökenli,
-Halden anlayan,
-Türkiye’nin ne ucuz e-fatura hizmetini sunan,
-Fiyat artırmama konusunda tutarlı,
-Çeşitli indirim avantajları sağlayan;

bir muhasebe yazılımıdır. Aklınıza takılan başka bir soru varsa destek@bizimhesap.com’a bir e-posta atıp çekinmeden sorabilirsiniz. BizimHesap destek ekibi sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin